“ابلاغ مهم ترین برنامه‌های ۱۴۰۰ وزارت صمت”
1400-02-06
حباب سکه زیر ۱۸۰ هزار تومان شد
1400-02-11

“بسمه تعالی”
”شرافت به همتهای بلند است نه به استخوانهای پوسیده.”
“حضرت علی(ع)”

کارگران سرمایه های گرانسنگ عرصه کار و تلاشند. آنها بازوان محرک چرخ کارخانه ها، صنایع بالا و پائین دستی می باشند. کارگران در طول سال در سرما و گرما، همیشه و در هر حالی با حداکثر توان دوشادوش یکدیگر کار می کنند تا چرخ استقلال و آبادانی در کشور لحظه ای از حرکت نایستد و ارابه های ویرانی و عقب ماندگی برای همیشه به زنجیر همتشان زمین گیر شود.
نمود بزرگ و روشن این غیرت را در عمل و تحقق شعار سال گذشته، تعیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله)، یعنی “جهش تولید” می توان دید و با همین میزان غیرت و مردانگی ان شاالله شاهد تحقق شعار سال ۱۴۰۰، یعنی “تولید، پشتیبانی ها
و مانع زدایی ها” خواهیم بود.
خدا را سپاسگزارم که این توفیق را عنایت فرموده تا بتوانم همچون سربازی کوچک در کنار همکارانی بزرگ دل در جامعه معدنی کشور فعالیت نمایم.
اینجانب ضمن پاسداشت روز کارو کارگر، ایام شهادت بزرگ پیشوای متقیان، حضرت علی(ع) و لیالی قدر، را تسلیت می گویم. و در شبهای قدر و ماه نزول قرآن التماس دعا داشته وبرای تمامی این سرمایه های بی بدیل عرصه سازندگی و جهاد، به ویژه همکارانم در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران طلب آسانی، خیر و برکت و قبولی طاعات را دارم.
با احترام
سالار باوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English فارسی