“بازدید دادستان محترم شهرستان از طلای زرشوران”
1399-12-24
“سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی”
1399-12-30

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

سالی که گذشت، سرشار از اتفاقات تلخ و شیرین بود. از دست به گریبان بودن با ویروس منحوس کرونا تا سختی های معیشتی و تنگی روزگار بر مردم، از فقدان عزیزانی که سال گذشته در میان ما بودند و امروز تنها یاد و خاطرشان بر دل و قاب عکسی بر دیوار خانه ها مانده تا شهامت، فداکاری و از خودگذشتگی کادر درمان کشور. تمامی این روزها با خوشی ها و سختی هایشان به خاطره بدل خواهند شد و تنها چیزی که باقی می ماند امید است که به آینده.
سال ۱۴۰۰ هجری شمسی از راه می رسد، سده شمسی تغییر می کند، سردی و بی روحی زمستان جای خود را به سرسبزی و جوشش بهاری می دهد و بار دیگر زنگ بیدار باش و امید به آینده در گوش و جان آدمی به صدا در می آید.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به تمامی هم میهنان، دوستان و همکاران خود در شرکت گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران، رسانه های بومی و ملی و مردم محترم منطقه و شهرستان تکاب تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت، بهروزی، سلامت و شادکامی برایشان آرزومندم.
بااحترام
سالار باوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English فارسی