” انجام خدمات حفاظت فیزیکی در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران”
1399-12-24
“پیام تبریک مدیر عامل محترم شرکت طلای زرشوران “
1399-12-27

“بازدید دادستان محترم شهرستان تکاب و هیات همراه از مجموعه زرشوران”
در پی نشر کلیپ‌های شائبه ساز در فضای مجازی مبنی بر ادعای تخریب محیط زیست در روستاهای پایین دست به واسطه نشت مواد آلاینده از سد باطله و نیز ادعای تخریب منازل مسکونی روستاییان بواسطه عملیات آتشباری درمعدن، دادستان محترم با همراهی آقایان صادقیان (رییس محترم اداره محیط زیست شهرستان) و امینی (سرپرست محترم اداره صمت شهرستان) و خانم غیبی (مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان) در مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ بطور سرزده وارد مجموعه معدنی و صنعتی زرشوران شدند.
در این بازدید سرزده، علاوه بر جلسه با سرپرست محترم شرکت و استماع نظرات ایشان و کارشناسان مربوطه، بازدید کامل و جامعی از سد باطله و حوضچه های مربوطه انجام و بصورت میدانی کلیه روندهای ایمنی و زیست محیطی مورد بررسی موشکافانه قرار گرفت.
همچنین جهت جلوگیری از گسترش شایعات موجود و در جهت روشنگری آن، مستندات فنی و تصاویر مربوطه دراختیار دادستان محترم قرارگرفت.
سرپرست محترم شرکت ضمن تشکر از حساسیت های مراجع نظارتی و قضایی شهرستان درخصوص شرکت، آمادگی خود را برای بررسی لحظه ای روندهای فنی و ایمنی اعلام و خواستار ورود دستگاه معظم قضا به این قبیل موضوعات در جهت ثبات اشتغال و افزایش تولید گردید.
“روابط عمومی شرکت طلای زرشوران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English فارسی